Wspieram działania Fundacji

Dziękujemy, że chcesz pomóc Fundacji

Aby dokonać wpłaty wybierz cel, wysokość darowizny oraz sposób wpłaty (online czy tradycyjnie) i kliknij „Dalej”. 

 


 

Boisko marzeń

Aby na wiosnę dzieciaki mogły zagrać swój pierwszy mecz musimy zebrać 54 120,00 zł 

Jest takie miejsce, gdzie czas zatrzymał się bardzo dawno, w latach 70-tych ubiegłego wieku. Wokół sam beton, brak perspektyw na radość , jaką daje dzieciom sport, aktywność fizyczna, drobna rywalizacja i duma z wygranej. 

Są takie dzieci, które marzą o prawdziwym boisku, o 200 m2 nowej nawierzchni, dzięki której bedą się lepiej rozwijać, będą miały miejsce na spędzenie wolnego czasu. 

To miejsce to Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Jońcu. Znajduje się tu szkoła  z internatem dla dzieci i młodzieży z lekkim i ciężkim upośledzeniem. Połowa uczniów spędza tu czas od poniedziałku do piątku - jest to ich drugi dom, miejsce odpoczynku, zabaw, odrabiania lekcji, rehabilitacji.

Sport jest niezmiernie ważny w ich rozwoju, nabrania pewnych umięjętności społecznych czy fizycznych. Obecnie w zasadzie nie mają gdzie zagrać w piłkę nożną, nie wiedzą co to znaczy porzucać do kosza.....Chcemy to zmienić ! Zbieramy na nowe boisko, na nową, bezpieczną nawierzchnię. Na nową jakość.

Zajęcia edukacyjne

Wspieramy młodych ludzi w wyrównywaniu szans edukacyjnych oraz rozwjaniu ich różnorodnych pasji. W tym roku szkolnym mamy 40 podopiecznych, którzy korzystają z naszej pomocy.

Każdy moze mieć swój udział w ich rozwoju. Każda wpłata to możliwość zapewnienia kolejnej lekcji zajęć logopedycznych, intergracji sensorycznej, nauki języka angielskiego, judo ,tańca, nauki gry na pianinie czy klarnecie

Koszt jednych zajęć to średnio kwota  40-50 zł 

Remont ośrodka dla dzieci

Wesprzyj nasz nowy projekt remontowy. W Pruszkowie, na ul. Szkolnej mieści się Specjalny Ośrodek Wychowawczy dla dzieci. To taki dom dziecka dla dzieci z różnego typu trudnościami, deficytami, lekkim upośledzeniem. Opiekują się nimi cudowne Siostry Benedyktynki Samarytanki.
Celem akcji jest zebranie kwoty 5 000 zł na zakup farb oraz niezbędnych akcesoriów do odzwieżenia pomieszczeń. To miejsce zastępuje dzieciom dom, to tutaj spędzają teraz cały swój czas……
Pokoje czekają na malowanie i  przyjęcie nowych podopiecznych. 

PLN

Już za chwilę Twoja pomoc do nas dotrze! Potrzebujemy jeszcze Twoich danych, aby płatność została poprawnie zrealizowana.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację Formika Dzieciom , z siedzibą przy ul. Św. Jerzego 9, 05-808 w Parzniewie w celu dokonania wpłaty na rzecz Fundacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fundacja Formika Dzieciom.
2. kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod numerem telefonu 690 000 261 i pod adresem e-mail: fundacja@formikadzieciom.org.pl
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań statutowych fundacji oraz przesyłania Państwu podziękowań – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. e ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
4. kategoria danych osobowych: dane niewrażliwe;
5. Pana/Pani dane osobowe pozyskano z formularza powyżej;
6. odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
7. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą do momentu wniesienia sprzeciwu;
8. posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w celach inne niż statutowe;
9. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.