POMÓŻ NAM STWORZYĆ RODZINNY DOM DZIECKA!

Cudowna rodzina zastępcza z Pruszkowa - Pani Beata i Pana Andrzej dwa lata temu kupili siedlisko na Warmii (w miejscowości Kiersztanowo), z myślą o stworzeniu tam Rodzinnego Domu Dziecka. Jeżdzą tam na wakacje, mieszkając w spartańskich warunkach, ale już teraz dzieci pokochały to miejsce i marzą, żeby tam zamieszkać na stałe. 

To magiczne miejsce jak opowiadają dzieci, które przyciąga jak magnez. Miejsce, gdzie mogą czuć się bezpiecznie i beztrosko. Miejsce, które pozwala na wyciesznie i kontakt z przyrodą. Tutaj są możliwości na stworzenie warunków jakich dzieci wcześniej nie miały.... , a bez których dalszy rozwój i zniwelowanie deficytów jest niemożliwy. Dom wymaga remontu i modernizacji, aby mógł spełniać wymagane standardy. Pan Andrzej wszystko robi sam, z pomocą dobrych ludzi. 

Chcemy przyłączyć się do tego przedsięwzięcia i dlatego zwracamy się z prośbą o wpłaty na ten cel.

Spełnijmy marzenia o nowym domu!!! Każda złotówka się liczy.

Koszty materiałów potrzebnych do remontu to na tą chwilę kwota około 65 000,00  zł.

To co najważniejsze to:  stworzenie kuchni, łazienki, montaż centralnego ogrzewania oraz przygotowanie pokoi dla dzieci.

Do tej pory nasza fundacja wspomogła rodzinę w dofinansowaniu materiałów na naprawę dachu, wymianę instalacji, doprowadzenie wody. 

Dołóż swoją cegiełkę! Pomaganie to piękny nawyk!