Marzec 2021 - PIANINO DLA KINGI

18-letnią Kingę , uczennicę liceum w Jaśle wspieramy w rozwijaniu swoich pasji już trzeci rok. Od lat wychowuje się w rodzinie zastępczej , którą stanowią jej dziadkowie. Rodzicom zostały odebrane prawa rodzicielskie. To bardzo uzdolniona, młoda dziewczyna. Ma piękny głos i niesamowity słuch muzyczny. Ćwiczy pod okiem Pani Joanny Pisarek ze studia muzycznego ARTMUS w Jaśle. Kształci się wokalnie i gra na pianinie. W marcu kupiliśmy Kindze nowy instrument - pianino cyfrowe, aby mogła ćwiczyć w domu i pomóc w nauce gry najmłodszym. 

Ta młoda, urocza dziewczyna odnosi też coraz większe sukcesy wokalne na licznych konkursach i przeglądach piosenek.
Kinga zdobyła I miejsce podczas XVI MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU „ Kalejdoskop Talentów” DIGI - TALENTY ZIMA 2021. Było ponad 625 zgłoszeń w różnych kategoriach. Uczestnicy reprezentowali 22 kraje: Białoruś, Litwę, Łotwę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandię, Turcję, Mołdawię, Bułgarię, Chiny, Indonezję, Polskę, Rosję, Ukrainę, Niemcy, Macedonię, Rumunię, Kazachstan, Cypr, Kirgistan, Uzbekistan, Azerbejdżan i Izrael.

Jesteśmy bardzo dumni, że możemy wspierać taki talent. Wierzymy, że wszystko jeszcze przed nią i że nie raz usłyszymy o sukcesach Kingi!