ZAPRASZAMY NA II SZKOLENIE FUNDACYJNE - 22.09.2017

„BUDOWANIE PRZEWAGI KONKURENCYJNEJ NA KULTURZE DIALOGU W ORGANIZACJI”  

Szanowni Państwo,  

W imieniu własnym i trenera –Pana Krzysztofa Kotapskiego zapraszamy do udziału w drugim z serii spotkań dotyczących budowania przewagi konkurencyjnej w oparciu o odpowiedzialność pracowników.

Tym razem podejmujemy temat tworzenia warunków dla tzw. kultury dialogu, czyli wprowadzenia na stałe do organizacji: świadomości tego, co konkretnie menedżer może zrobić, aby zachęcić współpracowników do dialogu i rozwiązywania problemów, precyzyjnego stawiania oczekiwań i formułowania wypowiedzi, uproszczenia przepływu informacji, świadomości, za co odpowiadają menedżerowie podczas prowadzenia rozmowy otwartości na zrozumienie odmiennych punktów widzenia innych pracowników, kultury wypracowywania trwałych rozwiązań.  Tak jak przy poprzednim szkoleniu – wszystkie wpływy zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji.  Naszym celem jest wsparcie procesu usamodzielniania się młodzieży, która kończąc 18 lat opuszcza dom dziecka lub rodzinę zastępczą.  

Termin: 22 WRZEŚNIA 2017 (piątek) - 1 dzień 9:00-17:00

Miejsce: Hotel Puławska Residence***, ul. Puławska 361, 02-801 Warszawa

Koszt: 680,00 zł + 23% VAT     

W przypadku pytań prosimy o kontakt:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Zarząd & Rada Fundacji FORMIKA Dzieciom  

Wszystkich chętnych, którzy chca wziać udział w szkoleniu organizowanym przez nasza fundację prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia (dostępnego poniżej) i przesłanie go na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 31.08.2017