Wrzesień 2021 - mieszkanie Pani Karoliny

Pani Karolina jest mamą dwójki dzieci: 16-miesięcznego Dominika i 8 letniej Amelki. Trafiła do Domu Samotnej Matki w Zabrzu w 2016 roku ze względu na trudną sytuację życiową. W trakcie pobytu podjęła działania w kierunku poprawy swojej sytuacji życiowej i podjęła pracę. Usamodzielniła się, jest juz na swoim. Nasza fundacja zakupiła sprzęt AGD w postaci okapu, kuchenki oraz suszarki do ubrań oraz drzwi wewnętrznych.

Oto kilka słów od dzielnej Mamy: 

"Po ciężkich i długich zmaganiach z dokończeniem remontu 🔨 - w końcu się udało! Mam świadomość, że gdyby nie firma FORMIKA DZIECIOM i osób w tym zaangażowanych nie byłoby to możliwe. Dlatego też pragnę wyrazić jak bardzo jestem wdzięczna 🙏 za okazaną pomoc w zrealizowaniu naszego marzenia wyrażając to tymi oto kilkoma słowami oraz  zdjęciami naszego mieszkania 🏡 Udało mi się zrealizować najważniejszy cel w życiu : zapewnić sobie i swoim dzieciom bezpieczne miejsce do dalszego rozwoju i życia 😀
Jesteście WIELCY a przede wszystkim macie WIELKIE SERCA ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Życzę każdemu z Państwa, z osobna tyle samo szczęścia ile spotkało mnie i moją rodzinę. Obyście w swoim życiu spotykali tylko tak dobrych ludzi jacy sami Państwo jesteście.
Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ również w imieniu moich dzieci Amelki i Dominika"