PRZEKAŻ NAM 1% PODATKU

Lipiec i sierpień to jak wiadomo okres wakacji dla dzieci. Niestety nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale staramy się, aby każdego roku choć część dzieci miała okazję wyjechać i spełnić swoje marzenia :)

 W tym roku dzięki naszemu wsparciu pięcioro naszych podopiecznych pojedzie w lipcu na obozy harcerskie i kolonię zuchów. Obóz to kontynuacja i podsumowanie całorocznej pracy drużyn. Zuchy i harcerze maja możliwość rozwinięcia swoich ukrytych umiejętności i nabycia nowych. Ucza się samodzielności, zaradności, odpowiedzialności. 

Tak jak rok temu , w zakresie wakacji wspieramy tez domy dziecka. Tym razem udało nam się dofinansować wyjazd nad morze do Ustki dzieciom z całej grupy KWADRAT, z filii Domu Dziecka nr 1 w Warszawie

I jeszcze jeden ważny projekt: Pięcioro zdolnych dzieci , podopiecznych świetlicy socjoterapeutycznej w Brwinowie pojedzie na obóz letni do Serocka. Wyjazd jest  organizowany i finansowany przez Stowarzyszenie PMI Poland Chapter, o nazwie: „projekt Management Kids Camp”. My jako fundacja dofinansowaliśmy pobyt dla jednego dziecka. Założeniem inicjatywy jest zapoznanie dzieci z różnymi aspektami zarządzania projektami, co pomoże im efektywnie realizować cele  oraz lepiej funkcjonować w społeczeństwie. Program dwutygodniowego obozu łączy zajęcia dydaktyczne z aktywnościami sportowymi i integracją uczestników. Dzieci będą robić projekt łączący aspekty informatyki i programowania, ale również rozwijający ich wyobraźnię i twórcze myślenie. Efektem ma być gra komputerowa, którą dzieci najpierw stworzą w wyobraźni, przeniosą na papier, zweryfikują w formie zabawy terenowej, po czym zapiszą w formie skryptu programu. 

Wszystkim naszym podopiecznym życzymy wspaniałych wakacji.